Завантажити ще

Україна вдруге в історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу з футзалу

Збірна України з футзалу перемогла Нідерланди з рахунком 3:1 і вдруге в історії пробилася у чвертьфінал чемпіонату світу. Про це повідомила Асоціація футзалу України.

Рахунок на шостій хвилині першого тайму відкрив Михайло Зварич. На 29-й хвилині рахунок зрівняв Саїд Бузамбу. Після цього збірній України вистачило лише двох хвилин, аби вдруге вирватися вперед. На 31-й хвилині забив Андрій Мельник. Він же відзначився і другим м'ячем у ворота суперника на заключній хвилині основного часу під час зміни голкіпера, оформивши дубль і довершивши перемогу 3:1.

Наступний суперник збірної України визначиться в матчі Іспанія — Венесуела, який відбудеться 25 вересня. Україна вдруге в новітній історії мундіалю гратиме у чвертьфіналах світової першості У 2012 року на цьому етапі збірна програла Колумбії з рахунком 1:3.

Новини по темі: парк Горького