Завантажити ще

Збірна України з футзалу перемогла Афганістан і вийшла у плей-офф ЧС-2024

У суботу. 21 вересня збірна України з футзалу перемогла Афганістан у 3 турі групового етапу чемпіонату світу-2024 в Узбекистані. Матч завершився з рахунком 4:1 і за його підсумками українська команда виходить у прей-офф світової першості.

З початку гри афганці намагалися огризатися і нав'язувати свою гру, але згодом "жовто-сині" все ж таки перехопили ініціативу і намагалися організувати атаки. Перший по-справжньому небезпечний момент виник на 12-й хвилині, коли Євген Жук опинився наодинці з воротарем, але влучив у штангу. За кілька хвилин йому вдалося реабілітуватися – гравець реалізував пенальті, який спочатку не хотіли призначати, але Олександр Косенко взяв челендж і після перегляду відеоповтору арбітр змінив своє рішення. Згодом Михайло Зварич подвоїв успіх нашої команди.

На початку другого тайму "Леви Хорасана" скоротили розрив, забивши красивий гол українцям. За три хвилини до кінця українці знову збільшили свою перевагу на два м'ячі. Михайло Зварич в один дотик пробив у дальній кут після знижки від партнера. Після цього афганці одразу зняли воротаря та випустили п'ятого польового, за що й поплатилися – Михайло Зварич влучив у порожні ворота ударом зі своєї половини поля.

Новини по темі: спорт парк Горького