Завантажити ще

У Німеччині затримали групу озброєних фанів "Лаціо" напередодні матчу з "Динамо"

У Німеччині затримали групу озброєних фанів

Німецька поліція заарештувала на центральній площі Гамбурга велику групу італійських уболівальників "Лаціо", озброєних "гострими предметами". Про це повідомляє NDR.

Правоохоронні органи повідомили, що близько 50 людей спробували втекти при появі поліціянтів. Фанати встигли викинути різні колючі та ударні предмети, включаючи ножі, рейки та молотки для відбивання м'яса. У результаті порушників було затримано, їм заборонили відвідувати матч.

Матч між "Динамо" та "Лаціо" пройде на "Фолькспаркштадіоні" і розпочнеться о 22:00. Гра відбудеться у рамках першого туру основного етапу Ліги Європи, де українці проведуть номінально домашній матч. З цього сезону в Лізі Європи відсутній традиційний груповий етап. Натомість буде єдина турнірна таблиця для всіх клубів, аналогічна Лізі чемпіонів. Загалом "Динамо" має зіграти вісім матчів – з вересня по січень.

• 8 серпня у київському "Динамо" спростували, що Миколу Шапаренка хочуть продати турецькому клубу "Трабзонспор". Пресаташе футбольного клубу Андрій Шахов заявив, що «Динамо» готове розглядати реальні пропозиції щодо 25-річного півзахисника "виключно з топчемпіонатів".
  • 15 вересня Артем Довбик забив перший гол за "Рому". 27-річний форвард збірної України відкрив рахунок у матчі проти "Дженоа". Довбик забив на 37-й хвилині гри, але гол суддя зарахував лише після чотирьох хвилин перевірки системи VAR. Це також прем'єрний гол Довбіка у чемпіонаті Італії.
  • 23 вересня Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА) визнав помилку суддів, які допомогли Іспанії пройти у півфінал Євро-2024.