8 липня
Завантажити ще

Іспанія стала першим півфіналістом Євро-2024

У першому чвертьфіналі зійшлись головні фаворити на золото Євро-2024 - Іспанія та Німеччина. Основний час не визначив переможця і завершився з рахунком 1:1, проте іспанці змогли вирвати перемогу в останні хвилини додаткового часу - матч завершився з рахунком 2:1, повідомляє champion.com.ua.

Вирішальним голом у протистоянні відзначився Мікель Меріно після навісу Ольмо на 119-й хвилині зустрічі. Зазначимо, що до цього поєдинку "бундестім" жодного разу в історії не вилітала в 1/4 фіналу чемпіонату Європи. Водночас Іспанія не могла до цього перемогти країну-господарку Євро.

У півфіналі, який відбудеться 9 липня, Іспанія зіграє з переможцем пари Португалія - Франція.

• 26 червня збірна України розписала нульову нічию зі збірною командою Бельгії у фінальному турі групового етапу чемпіонату Європи. Таким чином, українці завершили виступи на турнірі.
  • Євро-2024 - 17-й чемпіонат Європи з футболу, який проходить з 14 червня до 14 липня 2024 року в Німеччині. Німеччину як країну, що приймає турнір, виконком УЄФА обрав у вересні 2018 року. Для Німеччини це третє проведення змагань: перше - у Західній Німеччині і перше, коли змагання проводяться в колишній Східній Німеччині.

Новини по темі: Німеччина Іспанія Євро-2024