Завантажити ще

Перемога! Україна обіграла Словаччину у другому матчі Євро-2024

Збірна України реабілітувалася після поразки на старті Євро-2024 й у другому матчі обіграла Словаччину з рахунком 2:1.

Україна пропустила гол від Словаччини вже на старті матчу. На 17-й хвилині форвард Іван Шранц головою замкнув подачу з флангу і відкрив рахунок на користь словаків. На початку другого тайму українці зрівняли рахунок. На 54-й хвилині після прострілу Олександра Зінченка м'яч у ворота суперника відправив Микола Шапаренко.

На 80-й хвилині матчу Україна вирвалася уперед. Форвард Роман Яремчук отримав пас від Миколи Шапаренка і буквально проштовхнув м'яч у ворота збірної Словаччини повз воротаря Мартіна Дубравку.

Від вильоту з Євро-2024 Україну могла врятувати лише перемога. Нічия або поразка залишили б "синьо-жовтим" тільки математичні шанси на прохід до наступного раунду.

Зінченко вітає Яремчука із забитим голом у ворота суперника. Фото: REUTERS

• 17 червня Україна програла Румунії з рахунком 0:3 на старті чемпіонату Європи-2024 з футболу. Один гол Україна пропустила у першому таймі та ще два -  у другому. Це друга найбільша поразка українців на рівні Євро.
  • Наступний і останній матч у групі Україна зіграє 26 червня проти збірної Бельгії.