9 липня
Завантажити ще

"Прометей" розніс італійський "Сассарі" та достроково вийшов із баскетбольної групи Ліги чемпіонів

У п'ятому турі групового раунду Ліги чемпіонів український "Прометей" впевнено переміг італійський "Сассарі" - 89:56.

Це вам не футбол, хлопці. В інших видах спорту українські клуби, на відміну від футболу, гідно борються на міжнародній арені.

Чемпіону України з баскетболу "Прометею" необхідно було вигравати з будь-якою різницею, щоб гарантувати собі третє місце у групі смерті та путівку до стикового плей-ін. Невелика поразка залишала шанси на шостий тур основного раунду, але суто теоретичні.

Проте "Прометей" видав матч на гора. Команда Ронена Гінзбурга пішла на велику перерву з перевагою в 13 очок. У наступних двох чвертях чемпіон України збільшив перевагу та здобув переконливу перемогу 89:56.

Цей тріумф дозволив "Прометею", який бере участь у Лізі чемпіонів уперше в історії, достроково забезпечити собі вихід із групи «А». Команда Гінзбурга вийшла на стадію плей-ін. У першому матчі Прометей переміг Сассарі з рахунком 87:79.

Заключний поєдинок групового етапу "Прометей" проведе 21 грудня - проти німецького "Людвігсбурга".