6 липня
Завантажити ще

"Шахтар" завершує євросезон нічиєю з "Шерифом"

В заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" у Києві не зміг обіграти тираспольський "Шериф" 1:1.

Цей матч не мав турнірного значення для команд. Все було визначено заздалегідь. "Шахтар" у попередніх поєдинках набрав лише одне очко і матч із "Шерифом" для підопічних Роберто де Дзербі був цікавий лише з точки зору можливої першої його перемоги у ЛЧ.

Але її донеччани добути не змогли, хоча були дуже близькі. На 42-й хвилині зустрічі гірники завдяки голу бразильського нападника Фернандо (тільки він забивав у цьому розіграші) повели у рахунку. Взагалі донеччани провели дуже видовищний матч і вже у першому таймі могли доводити справу до розгрому, але після ударів Соломона та Додо м'яч зрадливо влучав у каркас.

У другій половині донеччани продовжили активно атакувати ворота "Шерифа", але забити не зуміли, знову підвела реалізація. І треба ж такому трапитись, пропустили гол у свої ворота перед самим фінальним свистком - голом відзначився Ніколов

Таким чином, "Шахтар" уперше в історії завершує груповий етап без жодної перемоги. Боротьбу в Лізі Європи продовжить "Шериф", який обіграв у Тирасполі гірників 2:0.