Завантажити ще

Луганська "Зоря" здобула першу перемогу для українських команд в єврокубках у груповому раунді

Луганська

Луганська "Зоря" в матчі третього туру Ліги Конференцій здобула мінімальну перемогу 1: 0 над болгарським ЦСКА в Софії завдяки голу іранського нападаючого Аллах'яра Сайядманеша.

Армійці тотально домінували в першому таймі, і втратили кілька 100% моментів - "Зорю" постійно виручав голкіпер Мацапура.

Після перерви підопічні Віктора Скрипника зібралися, і вже на початку другого тайму Булеца упустив шанс забити після штрафного. А під кінець години гри "Зоря" все ж домоглася свого. Іранському нападаючому Аллах'яру вдався шикарний удар з лівого краю штрафного майданчика господарів в дальній кут воріт.

До кінця матчу господарі могли зрівняти рахунок, проте в цей вечір українському клубу посміхнулася Фортуна. Нарешті. Це перша перемога української команди в основному раунді єврокубків цього сезону.

У паралельному матчі норвезький "Буде-Глімт" сенсаційно розгромив італійську "Рому" 6: 1. Після трьох турів "Зоря" з 3 очками йде на третьому місце, а на першому з 7 пунктами несподівано розмістився норвезький клуб з Заполяр'ї.