Завантажити ще

Українські рятувальники встановили чотири світові рекорди на чемпіонаті світу в США

Команда рятувальників з України виборола на чемпіонаті світу Firefighter Challenge в американському Нешвілі 12 призових медалей. Також наша збірна встановила 4 світові рекорди. Про це повідомили у пресцентрі Державної служби з надзвичайних ситуацій.

– Учора відбувся фінальний день змагань у місті Нешвілл, США. Наші пожежники змогли зайняти 10 перших місць та 2 другі місця у різних категоріях, деякі з їх результатів навіть потрапили до книги світових рекордів, - йдеться у повідомленні.

Так, у загальнокомандних індивідуальних забігах 1 місце посіла збірна жіноча команда України. Також 2 місце з невеликим відривом виборола чоловіча збірна України, а Олександр Баран став чемпіоном світу у категорії чоловіків 40-44 років. У фінальний день змагань наші рятувальники вибороли цілих 9 призових місць - 4 місця у тандемних забігах та ще 5 призових місць в естафетах.

• 4 жовтня під час чемпіонату світу World Firefighter Challenge Championship 2024, що проходить у США, рятувальники-спортсмени збірної України встановили два нові світові рекорди.
  • 26 жовтня українську легкоатлетку Ярослава Магучих визнано найкращою спортсменкою Європи 2024 року, отримавши нагороду на церемонії European Athletics Awards.
Новини по темі: ГСЧС рятувальник рекорди